Longing informatat

Emri I përdoruesit  * e-mail  *
Fjalëkalimi  * Konfirmo fjalkalimin  *
Pyetja e sigurisë  * përgjigjëja në pyetjen e sigurisë  *
Fushat e shënjuar me (*) janë të kërkuara!
Profili
Emri *
Mbiemri *
Adresës *
Linja e adresës 2
Qyteti  * Zip/Kodi postal *
Shteti
 
Numri I telefonit *
Pyet për detaje të porosisë


Duke klikuar në 'Unë pranoj' si më poshtë ju pajtoheni me  Afatet dhe kushetet e përgjithshme  dhe   Politika e privacisë  (ju lutem ndiqni linqet në mënyrë që të lexoni termet dh kushtet e përgjithshme në lidhje me privacinë tuaj).
Fushat e shënjuar me (*) janë të kërkuara!
Nuk pranoj të marr lajme herëpasherë për lajmet nga Loging Electronics
/ /
/ /
Interesimet
Përzgjidh/Mos përzgjidh të gjitha

Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.