Mini UHF- lloji

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
MU-01F-DGN
Informata të shpejta
(0)
MUHF Connector, Female, RG58, RG141, Crimp
0,37
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
MU-105
Informata të shpejta
(0)
MUHF Adapter,, Male / Male
0,12
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
MU 103
Informata të shpejta
(0)
MUHF Connector, Female, Chassis
0,35
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
MU 104
Informata të shpejta
(0)
MUHF Adapter, Female / Female
0,37
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
MU-203
Informata të shpejta
(0)
MUHF Adapter, Female, BNC Male
0,41
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
MU-201
Informata të shpejta
(0)
MUHF Adapter,, Female / Female
0,41
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
MU-001
Informata të shpejta
(0)
MUHF Connector, Male, RG174, Crimp
1,22
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
MU-202
Informata të shpejta
(0)
MUHF Adapter, Male, N Female
1,79
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
MU-204
Informata të shpejta
(0)
MUHF Adapter, Male, SMA Female
0,45
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.