MCX-lloj

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
MCX-01LV1-TGG
Informata të shpejta
(0)
MCX Connector, Male, RG174, RG188, RG316, Crimp
1,01
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
MCX-02LV1-TGG
Informata të shpejta
(0)
MCX Connector, Female, RG174, RG188, RG316, Crimp
1,01
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.