Skip Navigation Links.

Set - për punë të shpejtë dhe të lehtë

LEP-0057
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Loging Electronics

Set - për shtrëngim të shpejtë dhe të lehtë të konektorëve BNC, TNC, N, SMA, F në kabllot koaksiale RG58 / RG59 / RG62.

21,42
(me TVSH): 0
Çmimi I rregullt 27,86
Ruajni: 6,44
Qnt. Shportë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
Produktet në këtë pako:
ruajni: 6,44

Save money by getting this great offer for Crimping Tool + Stripper for lowest price!
The set will help you do your job fast & easy! Crimping BNC, TNC, N, SMA, F connectors on RG58 / RG59 / RG62 coaxial cables has never been easier.


Package include:

  • Crimping Tool
  • Stripper
Paisje shtesë

Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.