Kompjuterik

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 62 од 62
AT-VE812-AT-G
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: VE812-AT-G
Zgjatues, HDMI, UTP, 100 m
394,06
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
AT-VE811-AT-G
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: VE811-AT-G
Zgjatues, HDMI, UTP, 150 m
419,48
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
AT-VE2812T-AT-G
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: VE2812T-AT-G
Zgjatues, HDMI, UTP, 100 m
445,75
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
AT-VE814A-AT-G
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: VE814A-AT-G
Zgjatues, HDMI, UTP, 100 m
584,74
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
AT-VE883K2_AT-G
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: VE883K2_AT-G
Zgjatues, HDMI, Optical, 4K, 10 km
1.881,35
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
CMP-CI030
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: VLCP73180B10
Kabllo të Vendosjes, e Zezë, Mashkull / Mashkull, 1 m
0,71
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.