Mbajtës për Monitor

NE-HOLD06
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Nedis
MFR Part No: ERGOMFS300BK

Mbajtës për monitor, 100 mm, 16 kg, i zi.

38,14
(me TVSH): 0
Qnt. Shportë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w

This Nedis® ergonomic monitor stand allows you to position your screen at the perfect height and reduce pressure on your neck muscles. The mount can support one screen with a maximum weight of 16 kg and provides space to store your keyboard beneath it.

 

Features:

  • Material: aluminium alloy and plastic - for maximum stength
  • Maximum weight: 16 kg
  • Height, width and depth: 10 x 61 x 31 cm
  • Suitable for: computer screen, notebook, printer, scanner and peripherals
  • Provides storage for your keyboard underneath - to save space on your desk

 

Package contents:

  • Monitor mount
Dimensionet 100x610x310 mm
Pesha 1,24 kg
Pesha maksimale 16 kg
Materiali
alumin / plastikë
Ngjyra
 e zezë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.