Tehe te Skallperit

XNB103
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Xcelite
MFR Part No: XNB103
Tehe te Skallperit, 42 mm
0,83
(me TVSH): 0
Qnt. Shportë
DërgesaFalas>30€
w

Replacement knife for Xcelite XN100.

 

Features:

  • For most detailed cutting and stripping
  • Blades interchangeable with other similar knives
  • Safely packed in transparent plastic containers
  • Fits knife: XN100
Gjatësia 42 mm
Pesha 8 g
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.