Thike

XN210
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Xcelite
MFR Part No: 45972100
Thike Precize, 137 mm
7,99
(me TVSH): 0
Qnt. Shportë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w

Heavy duty precision knife, 137mm.

 

Features:

  • Designed for working with hardwood, plastic & difficult to cut materials
  • Size: 137mm
  • Replacement blade: XNB201
Gjatësia 137 mm
Pesha 42 g

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.