Amplifikatorë, Testerë

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
3-OPH/1
Informata të shpejta
(0)
Amplifikator, Antenes, 2 x IN, 1 x OUT, Jashtëm
2,54
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
KN-AMP40
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: SAMP40140WT
Amplifikator, Antenes, 4 Out, 20 dB Gain, 0 - 18 dB Rregullim
14,44
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
ANT ATTN-10
Informata të shpejta
(0)
Attenuator, Antenes, 0 - 20 dB, Regulator
0,76
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
NE-DVBT2265BK
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: DVBT2265BK

DVB-T2 Pranues, DVB-T/T2, MPEG-2/4,

HEVC 10 bits H.265 Standard, AVC

36,45
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
FC-AMP-SAT
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: SAMP0500ME
Amplifikator, Satellite, In-Line, 20 dB Gain
5,16
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
SAT FINDER D
Informata të shpejta
(0)
Satelitit Lokalizues, Dixhital, Treguesi i Zërit, Busull
18,57
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
SAT PROTECT1
Informata të shpejta
(0)
Surge Protector, Satellite Reciever, 68 V
3,36
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.