Tehe te Skallperit

WZ-77108
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Tehe te Skallperit, 18 mm
0,84
(me TVSH): 0
Qnt. Shportë
DërgesaFalas>30€
w

Replacement blades for allround knifes.

 

Features:

  • Set of 10pcs spare blades
  • Size: 18mm
Dimensionet 18 mm
Pesha 78 g

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.