Thike

XN100
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Xcelite
MFR Part No: XN100
Thike Precize, 148 mm
4,95
(me TVSH): 0
Qnt. Shportë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w

Precision knife 148mm.Features:

  • Designed for light-duty cutting on paper
  • Also for soft and light-weight materials or wood
  • Size: 148mm
  • Replacement blade: XNB103
Gjatësia 148 mm
Pesha 26 g
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.