Seti

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 3
FIXP.SDS02
Informata të shpejta
(0)
Burmashine e Dores me Bateri, 7 Cope Set
23,25
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
CK-4568
Informata të shpejta
(0)
Set Koka per Kacavidha, Torx, 6 Cope
16,03
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
CK-4523
Informata të shpejta
(0)
Set Koka per Kacavidha, Torx, 8 Cope
5,16
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
TL-SDS1001
Informata të shpejta
(0)
Set Koka per Kacavidha, 33 Cope
4,4
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
TL-SDS1003
Informata të shpejta
(0)
Set Koka per Kacavidha, 113 Cope
15,89
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
TL-SDS1002
Informata të shpejta
(0)
Set Koka per Kacavidha, 100 Cope
9,56
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
CRES.CBK64EU
Informata të shpejta
(0)
Set Koka per Kacavidha, 64 Cope
18,46
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
RND-SDS03
Informata të shpejta
(0)
Set i Kaçavidhëve, Torx, 7 Cope with Box
1,22
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
RND-SDS05
Informata të shpejta
(0)

Set Koka per Kacavidha, 102 Cope

35,03
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
CK-T4570/200
Informata të shpejta
(0)
Mbajtës per Koka, 200 mm
7,54
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
RND-SDS06
Informata të shpejta
(0)

Set Kaçavidash Elektrike Precize, Ergonomik, 55 copë

63,21
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
RND-SDS04
Informata të shpejta
(0)

Set Kaçavidash Elektrike Precize, Ergonomik, 21 copë

54,95
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
NE-TL004
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: CSTS10051
Set i Veglave, Elektrikë, 51 në 1, Nedis
23,32
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
GB-TLW04
Informata të shpejta
(0)
Set i Veglave, 37 në 1, Goobay
12,72
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
GB-TLWS05
Informata të shpejta
(0)

Set për Saldim dhe Mjete në Cantë Praktike, 20 Copë, Goobay

43,33
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
likvidacijaShrafcigeri_PlaviAkcija_alb.jpg
ESD_Shrafcigeri_PlaviAkcija_alb.jpg
SetAlat_alat_alb
crimp plier_ paket alat_alb
kabli na metro_alat_alb
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.