Thjerrëza, Llamba

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 6
OP-006 025
Informata të shpejta
(0)
USB Akcesor për Video Mikroskop
191,2
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
LENS07
Informata të shpejta
(0)
15,68
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
NB-MIKR-500
Informata të shpejta
(0)

Digital Microscope, x10÷x500; USB Micro.

265,2
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
DINO AM2111
Informata të shpejta
(0)
Mikroskop, Digjital, 10x - 70x, USB2.0, 640 x 480, Dino-Lite
144,02
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
TORCH-L-1
Informata të shpejta
(0)
Dore, UV, IP4x4
85,29
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
FLUKE L210
Informata të shpejta
(0)
Llambe per Sonda, Fluke
59
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
HH-391A
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: HETH110BK
Llupë me Duar Ndihmëse
6,11
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
MHS-91
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: MHS-91
Llupë me Duar Ndihmëse
7,36
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
ZD-10H
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: ZD-10H
Llupë me Duar Ndihmëse, 3x, Sfungjer
10,94
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
FIXPOINT SLDLE01
Informata të shpejta
(0)
Llupë me Duar Ndihmëse, 2 x, LED, Sfungjer, Fixpoint
19,95
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
ZD-126-3
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: ZD-126-3

Llupë me Duar Ndihmëse, 2.5 / 7.5 / 10 x, 90mm, LED, Sponge, Fixpoint

13,69
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
FIXP.SLDLE02
Informata të shpejta
(0)
Llupë me Duar Ndihmëse, 3 x, 90mm, LED, Sfungjer, Fixpoint
39,2
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
RND 560-00188
Informata të shpejta
(0)
Llupë me Duar Ndihmëse, LED, 80mm, RND
12,21
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
RND 560-00226
Informata të shpejta
(0)

Llambë Zmadhuese LED me Aksesorë të Dorës së Tretë dhe Saldimits, 3 x, 90 mm, RND Lab

37,27
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
BN-LAMP06
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 1173100100

LED Dritë, Rimbushëse, 1500 lm, 15 W.

50,21
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
likvidacijaShrafcigeri_PlaviAkcija_alb.jpg
ESD_Shrafcigeri_PlaviAkcija_alb.jpg
SetAlat_alat_alb
crimp plier_ paket alat_alb
kabli na metro_alat_alb
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.