Dispense

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
MS-DISPENSE06/5
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: SD06.0202

Dispense Station, Solder, Desolder, Flux, Soldering paste

3.084,48
Më shumë
Nuk ka në stok
w
MS-DOTLINER 08
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: DL08.0000

Dispense Station, Solder, Desolder, Flux, Soldering paste, Robotic Soldering

36.067,2
Më shumë
Nuk ka në stok
w
MS-PR.DISPENSE06
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: PD06.1800

Dispense Station, Solder, Desolder, Flux, Soldering paste

3.928,58
Më shumë
Nuk ka në stok
w
MS-DISPENSE06
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: SD06.0101

Dispense Station, Solder, Desolder, Flux, Soldering paste

2.313,36
Më shumë
Nuk ka në stok
w
MS-DISPENSE06/10
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: SD06.0203

Dispense Station, Solder, Desolder, Flux, Soldering paste

3.414,96
Më shumë
Nuk ka në stok
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.