Smart Living

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 9
NE-GD01
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: DTCTCO30WT
Detektor Gasi, CO Alarm
21,18
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
NE-GD05
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 1291500

CO2 detektor, matës për: kualitetin e ajrit, lagshtisë, temperaturës. NDIR, PPM, ekran LCD.

113,48
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
NE-GD02
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: DTCTCO40WT

Detektor i gasit, CO Alarm.

27,97
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
NE-GD03
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: DTCTCO20WT

Detektor i gasit, CO Alarm.

33,89
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
NE-GD04
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: DTCTCS10WT

Detektor i tymit, duhanit, CO alarm, i bardhë, 85 dB.

41,52
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
ZIGBEE-08
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: ZBDG11CWT

Detektues i gazit, Smart, LPG, Natural Gas, Town Gas, WiFi, Zigbee, White

33,89
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
NE-HSENS68/3
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: WIFIDS20WT3
Smart Smoke Detector  ...
65,68
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
ZIGBEE-09
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: ZBDS10WT

Detektues i tymit, Smart,  WiFi, Zigbee, White

33,91
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
NE-LAMPW01
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: WIFILOFC20FBK

Dritë LED smart për dysheme, RGB, WiFi.

22,46
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
NE-LAMPW02/PIR
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: WIFILOFS20FBK

Drite e mencur reflektuese, me senzor dhe WiFi

29,65
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
DIO-DOMO42
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: DIO-DOMO42
Fasonkë për Llambë, Pajisje të Mençura, , e Bardhë, E27
24,44
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
GB-DOMO04
Informata të shpejta
(0)
Fasonkë për Llambë, Pajisje të Mençura, , e Bardhë, E27, Sensori i Lëvizjes
8,24
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
NE-HSENS68
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: WIFIDS20WT
CABLE HDMI M/M 1.5m 4K/30Hz 270°
32,63
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
ZIGBEE-11
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: WIFIZBT10CWT
Smart Device, Smart Gateway, WiFi, Zigbee, White  ...
32,19
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
NE-IPCAM03
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: WIFICO20CWT
Kamera e Jashtme, IP, 110 °, WiFi, IP65
110,03
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.