Rrobotët

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
ECOV.WINBOT930
Informata të shpejta
(0)
Fshirese robot për Dritareve, Pajisja Shtëpiake, e Bardhë
521,19
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
NE-HROB01
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: VCRO210BK
Fshirese robot, Pajisja Shtëpiake, e Zezë
78,34
Më shumë
Nuk ka në stok
w
NE-HROB03/SPARE
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: WIFIVCB01

Robot pastrimi me vakum

16,94
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
NE-HROB02/SPARE
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: WIFIVCB02

Robot pastrues me vakum.

25,42
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
NE-HROB03
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: WIFIVCR001CBK

Rrobot për pastrim te shtepise, WiFi, i zi.

136,11
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
NE-HROB02
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: WIFIVCL001CBK

Rrobot për pastrim ne shtepi, WiFi, i zi.

206,25
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.