Shëndeti dhe Sport

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 3
VIT-70410060
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: VIT-70410060
Karta Bixhozi, Simbole te Medha
1,98
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
VIT-70610070
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: VIT-70610070

Kuti per barna, e kalter.

6,87
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
NE-BLDPRESS01
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: HCBL400WT

Matës i tensionit të gjakut, i bardhe.

25,42
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
VIT-70210050
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: VIT-70210050
Mjete Kuzhine, Lugë Fleksibil, e Zezë
9,77
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
VIT-70210040
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: VIT-70210040
Mjete Kuzhine, Pirun Fleksibil, e Zezë
9,77
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
VIT-70410070
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: VIT-70410070
Mbajtes per Karta Bixhozi, e Bardhë
1,98
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
NE-HMS001
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: BTSW001BK

Orë dore smart, matje te temperatures, te rrahurave te zemres, thirrjeve, LCD ekran, 90mAh, i zi.

32,19
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
NE-HMS002
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: BTSW002BK

Orë dore Smart, temperature, rrahje te zemres, thirrje, LCD ekran, 180mAh, i zi.

39,2
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
SWX-SMW01
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: SWSW001BK

Orë e mençur dore, 240x240 pixel IPS, 240mAh, e zeze.

39,2
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
CNS-SW63SW
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: CNS-SW63SW

Ore e mencur, mate te rrahurat e zemres, prekje ne ekran, 240x240 pixel TFT, 155mAh,e bardhe.

35,01
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
CNS-SW63PP
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: CNS-SW63PP

Ore e mencur, mate te rrahurat e zemres, prekje ne ekran, 240x240 pixel TFT, 155mAh, roze.

35,01
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
CNE-KW33BL
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: CNE-KW33BL

Orë e mençur, rrahjet e zemrës, push dial, 240x240 pisel, 155mAh, i kaltër.

37,95
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
CNS-SB75BB
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: CNS-SB75BB

Ore e mencur, bylyzyk, te rrahurat e zemres, LCD Displej, 105mAh, e zeze.

70,39
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
CNS-SW63BB
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: CNS-SW63BB

Ore e mencur, te rrahurat e zemres, 240x240 piksel TFT, 155mAh, e zeze.

35,01
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
CNS-SW74BL
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: CNS-SW74BL

Ore e mencur, te rrahurat e zemres, 240x240 piksel LCD, 170mAh, e kalter.

41,25
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.