Kuti për barna

VIT-70610070
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Vitility
MFR Part No: VIT-70610070

Kuti per barna, e kalter.

6,49
(me TVSH): 0
Qnt. Shportë
DërgesaFalas>30€
w

By putting the pills in the pill crusher and twisting the top clockwise, the pills or tablets will be crushed into powder. Additional pills can be stored in the lid. The pill crusher is easy to clean and conveniently portable. Ask your doctor if your pills may be crushed.

 

Features:

  • Practical drug crusher
  • Suitable for people who have difficulty swallowing medication
  • Very easy to use and compact size
  • Vitility VIT-70610070 crushes the tablet into a fine powder
  • Colour design: blue
Ngjyra
 e kaltër

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.