Shëndeti dhe Sport

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 3 од 3
VIT-70610250
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: VIT-70610250
Pajisje per Vetekujdes, x7, White/Blue
6,67
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
KN-ACTBL10B
Informata të shpejta
(1)
MFR Part No: KN-ACTBL10B
Pajisje të Mençura, Byzylyk Dore me Bluetooth, e Zezë
10,86
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
NE-HSENS30
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: WIFIHS10WT
Peshore Digjitale, Pajisje të Mençura, WiFi, e Bardhë, 180 kg
29,74
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
NE-HMP01
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: BTHOX10WT

Puls oksimeter, ngopja e oksigjenit, Indeksi i perfuzionit, shkalla e pulsit, e bardhë

38,17
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
NE-HMP02
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: BTHTIR10WT

Termometer infrared i mencur, vesh, ball, i bardhe.

33,07
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.