Shëndeti dhe Sport

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 2 од 3
CNE-ST01BB
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: CNE-ST01BB

Ore e mencur, byzylyk, zone sigurie, te rrahurat e zemres, 400mAh, e zeze.

42,4
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
CNE-KW31RR
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: CNE-KW31RR

Ore e mencur, 240x240 piksel, LCD, 380mAh, Pink.

38,14
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
CNS-SW74BL
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: CNS-SW74BL

Ore e mencur, te rrahurat e zemres, 240x240 piksel LCD, 170mAh, e kalter.

41,25
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
CNS-SW79BL
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: CNS-SW79BL

Ore e mencur, te rrahurat, 240x280 piksel TFT, 180mAh, e kaltert.

46,43
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
CNE-KW34PP
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: CNE-KW34PP

Ore e mencur, 128x128 piksel LCD, 400mAh, Pink.

41,13
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
CNE-KW34BL
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: CNE-KW34BL

Ore e mencur, 128x128 piksel LCD, 400mAh, e kalter.

41,13
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
CNS-SW78BB
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: CNS-SW78BB

Ore e mencur, te rrahurat e zemres, 240x240 piksel LCD, 200mAh, e zeze.

54,49
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
CNS-SW79BB
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: CNS-SW79BB

Ore e mencur, te rrahurat e zemres, 240x240 piksel TFT, 180mAh, e zeze.

46,43
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
CNS-SW63PP
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: CNS-SW63PP

Ore e mencur, mate te rrahurat e zemres, prekje ne ekran, 240x240 pixel TFT, 155mAh, roze.

35,01
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
CNS-SW63BB
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: CNS-SW63BB

Ore e mencur, te rrahurat e zemres, 240x240 piksel TFT, 155mAh, e zeze.

35,01
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
CNS-SW74BB
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: CNS-SW74BB

Ore e mencur, te rrahurat e zemres, 240x240 piksel LCD, 170mAh, e zeze.

41,25
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
CNS-SW74SS
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: CNS-SW74SS

Ore e mencur, Rrahje te zemres, suste, 240x240 pixel LCD, 170mAh, e Argjende.

41,51
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
CNS-SW78PP
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: CNS-SW78PP

Ore e mencur, te rrahurat e zemres, 240x240 piksel LCD, 200mAh, Pink.

54,49
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
CNE-KW31YB
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: CNE-KW31YB

Ore e mencur, 240x240 piksel LCD, 380mAh, Verdhe/Zi.

38,14
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
VIT-70610350
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: VIT-70610350
Pajisje per Vetekujdes, 4x7, White/Black
2,56
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.