Hobby, RC Pajisje, Rrobotët

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 2 од 2
GPM-M3149
Informata të shpejta
(0)
Shtesë, Kabell Adapter, Banana Plugs, Dean's Micro, Negative Pin -, 150mm
6,88
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
HCA-Q7178
Informata të shpejta
(0)
Shtesë, Kabllo e silikonit, AMP Konektor, Femer, 16 AWG, 10cm
2,89
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
HCA-Q7177
Informata të shpejta
(0)
Shtesë, Kabllo e silikonit, AMP Konektor, Mashkull, 16 AWG, 10cm
2,89
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
GPM-M1840
Informata të shpejta
(0)
Shtesë, Kontrolli elektronik i shpejtësisë, ESC, 45A, 5V, 2A
44,99
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
XR-16000
Informata të shpejta
(1)
Quadcopter, Dron, GPS
499
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
DID-C1080
Informata të shpejta
(0)
Shtesë, Rrota dhe Goma, Dromida, TT4.18 Trail Truck, DT4.18 Desert Truggy, shkumë
14,39
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
AR-510042
Informata të shpejta
(0)
Shtesë, Rrota te Para, Rider, E Zezë, Krom
13,48
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
AR-510043
Informata të shpejta
(0)
Shtesë, Rrota te Prapme, Rider, E Zezë, Krom
14,79
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.