DIY Boxes

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 4 од 4
BOX G307
Informata të shpejta
(0)

Mbyllja Plastikes, Përhimtë,80 x 82 x 55 mm, IP66, RND Components.

11,86
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
BOX G310
Informata të shpejta
(0)

Mbyllja Plastikes, Përhimtë, 80 x 120 x 55 mm, IP65, RND Components.

12,71
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
BOX G312
Informata të shpejta
(0)

Mbyllja Plastikes, Black,109.2 x 79.15 x 31.9 mm, RND Components.

3,81
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
BOX G305
Informata të shpejta
(0)

Mbyllja Plastikes, Përhimtë, 80 x 120 x 55 mm, IP66, RND Components.

12,71
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
BOX G309
Informata të shpejta
(0)

Mbyllja Plastikes, Përhimtë, 93,05 x 151 x 25,4 mm, IP53, RND Components

5,08
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
BOX G306
Informata të shpejta
(0)

Mbyllja Plastikes, 40 x 50 x 20.8 mm, IP54, RND Components.

2,68
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
RND 455-01242
Informata të shpejta
(0)

Mbyllja Plastikes, Përhimtë, 18 x 90 x 65 mm, DIN Rail, RND Components

3,37
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.