DC Furnizues i Rrymës

MEW-DR-60-05
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Mean Well
MFR Part No: DR60-05
Trafo Industriale, DIN Hekurudhor, 5 VDC, 6.5 A, 32.5 W, Mean Well
31,48
(me TVSH): 0
Qnt. Shportë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w

Meanwell DR-60-05 - Industrial DIN rail power supply. Overload, overvoltage and overheating protection made it real choice for use.

 

Features:

  • Output voltage: 5V
  • Output current: 6,5A
  • LED indicator for power on
  • 100% full load burn-in test
  • Tolerance: ±2, R/N: 80mVp-p
  • Efficiency: 76%
  • AC input voltage range: (88-264)V-AC
  • DC adjustment range: (4.75–5.5)V
  • Overload protection: (105~150)% rated output power
  • Safety standards: UL508, TUV EN60950-1
Type
DIN
Tensioni dalës 5 V
Output current 6,5 A
Fuqia 32,5 W
Voltage adjust range 4,75 - 5,5 V
Tensioni hyrës 88 - 264V V
Voltage stability ±2 %
Line regulation ±1 %
Load regulation ±1 %
Mbrojtja
Dimensionet 78x93x56mm mm
Temperatura e punës -20 - 60 °C
Efficiency 76 %
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.