Mbushes

P.SUP.USB2064
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
GOOBAY
USB Adapter i Rrymës, 2.1 A, 2 Dajlet, 2x USB, Schuko, Bardhë
9,77
(me TVSH): 0
Qnt. Shportë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
Pakot

Safety 16A socket with 2x USB port, 2.1A - 1x safety socket adapter for DE plug systems.
Ideal for charging devices such as smartphones, MP3 players, digital cameras or tablet PCs via USB cable. With integrated childproofing – synthetic plates close the socket contacts.

Technical Data

 • Input 2, type Safety plug (Type F, CEE 7/4)
 • Connection 2, type Safety plug (Type F, CEE 7/4)
 • Max.switching capacity: 3500W
 • Operating voltage: 250V(AC)
 • Output, max. current: 16A
 • Consumption Unit: in blister
 • Appliance Class II
 • Protection class: IP20
 • Color: white
 • Markings: CE, GS: TÜV Süd, Haus, WEEE
 • Length: 101mm
 • Width: 74mm
 • Height: 56mm
 • Weight: 100g
Tensioni hyrës 100 - 240 V
Tensioni dalës 5 V
Rrymë maksimale 2,1 A
Number of USB ports
2
Ngjyra
 e bardhë
Paisje shtesë

Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.