Grove Base Hat

RASP.PIZ/HAT
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Seeed

Plalke shtese,

Grove Base Hat.

14,3
(me TVSH): 0
Qnt. Shportë
DërgesaFalas>30€
w

Additional board for Raspberry Pi Zero- Grove Base Hat.

The Grove Base Hat for Raspberry Pi Zero provides Digital/Analog/I2C/PWM/UART port to meet all your needs. With the help of build-in MCU, a 12-bit 6 channel ADC is also available for Raspberry Pi.

 

Technical Specification:

 • Family Name: Grove, Raspberry Pi
 • Product Type: Raspberry Pi Accessory
 • Interfaces:
  • Analogue
  • Digital
  • GPIO
  • I²C
  • PWM
  • SWD
  • UART
 • Supply Voltage: 3.3V
 • Length: 65mm
 • Width: 30mm
 • Height: 20mm
 • Weight: 14.9g
Kategoria
Raspberry Pi
Display Boards
Various Boards
Paisje shtesë

Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.