IGBT

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 3 од 3
GT30F131
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: GT30F131
Transistor, IGBT, 600 V, 200 A, 140 W
3,11
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
FGL40N120AN
Informata të shpejta
(0)

Transistor, IGBT, 1200 V, 64 A, 500 W

13,56
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
IXGR48N60
Informata të shpejta
(0)

Transistor, IGBT, 600 V, 56 A, 125 W, TO-247

14,83
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
IKP15N60
Informata të shpejta
(0)

Transistor, IGBT, 600 V, 30 A, 130 W

3,03
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.