Paketa - Elektronikë

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 3
LEP-0348
Informata të shpejta
(0)

LOGING PACKAGE, Pliers Combination 180 mm, Precision Knife 170 mm, Spare Blades Knife 18 mm

21,42
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
LEP-0419
Informata të shpejta
(0)

LOGING Package, professional crimping pliers for RJ connectors, with a quick network cable tester and a box with a set of RJ connectors for all connector types.

67,97
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
LEP-0418
Informata të shpejta
(0)
LOGING PACKAGE, professional crimping pliers for RJ connectors, with universal tool for stripping and cutting cables and a box with a set of RJ connectors for all conector t...
58,07
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
LEP-0416
Informata të shpejta
(0)

LOGING PACKAGE, True-RMS Digital Multimeter, Third Hand with Magnifier, 118mm Universal Tweezer, Sponge, Wire, Solder 16 gr, 9 V Varta Zinc Chloride Battery

42,76
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
LEP-0417
Informata të shpejta
(0)

LOGING PACKAGE, True-RMS Digital Multimeter, 40 W Soldering Iron,  118mm Universal Tweezer, Sponge, Wire, Solder 16 gr, 9 V Varta Zinc Chloride Battery

42,34
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
LEP-0443
Informata të shpejta
(0)

LOGING PACKAGE, Digital Scale, Smart Device Bluetooth Bracelet

8,91
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
LEP-0429
Informata të shpejta
(0)

LOGING PACKAGE, Black Mosquito Repellent 30m², Lamp 12 V

13,49
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
LEP-0076
Informata të shpejta
(0)

Keni filluar të merreni me elektronike? Ju duhen vegla te mira?

16,96
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
LEP-0086
Informata të shpejta
(0)

Mbroje veten tende nga mizat, mushkonjat dhe insektet tjera deri sa e shijoni pranveren gjate nates ne kopshet / terracet tuaja.

6,61
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
LEP-0199
Informata të shpejta
(0)

LOGING paketa, dara zhveshese profesionale per RJ45 konektor, me dara per zhveshje dhe prerje dhe kuti me set te konektorve te llojeve te ndryshme.

58,07
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
LEP-0232
Informata të shpejta
(0)

LOGING Paketa, qe ju pergjigjet nevojave tuaja ne testimin e instalimeve te rrjetit dhe zhveshes i kabllove.

52,61
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
LEP-0219
Informata të shpejta
(0)

LOGING Paketa, Llupa me LED drite dhe me multimeter, garanton pune precize.

214,63
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
LEP-0220
Informata të shpejta
(0)

LOGING Paketa, Llupe me LED drite sebashku me setin me vegla qe garanton pune precize dhe pamje te detajuar.

67,41
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
LEP-0221
Informata të shpejta
(0)

LOGING Paketa, llupe me drite LED sebashku me setin me vegla garanton pune precize dhe pamje te detajuar.

105,77
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
LEP-0222
Informata të shpejta
(0)

LOGING Paketa, llupe me drite LED sebashku me detektorin per tension garanton nje pune te sigurt dhe precize.

80,56
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.