Digital Scale + Smart Device

LEP-0443
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 

LOGING PACKAGE, Digital Scale, Smart Device Bluetooth Bracelet

8,91
(me TVSH): 0
Çmimi I rregullt 19,76
Ruajni: 10,85
Qnt. Shportë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
Produktet në këtë pako:
ruajni: 10,85

The package contains:

• Bluetooth Digital ultraflat personal weighing scale. Every measurement is automatically stored with a free app, which is available on the Apple App Store and Google Play. It measures Body Mass Index, fat, muscle and water percentage.
(Gift) Bluetooth bracelet to monitor daily activities such burnt calories, distance, sleep and duration of activities. Personal results can be stored, tracked and shared wirelessly with the free app, available on the Apple app store and Google Play.

 

For detailed information, click on the product image above.
If you need help, ask us on Loging Technical Support.


Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.