LE-Paketa: Llupë me dritë LED + Detektor tensioni pa kontakt

LEP-0222
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Loging Electronics

LOGING Paketa, llupe me drite LED sebashku me detektorin per tension garanton nje pune te sigurt dhe precize.

80,56
(me TVSH): 0
Çmimi I rregullt 95,69
Ruajni: 15,13
Qnt. Shportë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
Produktet në këtë pako:
ruajni: 15,13

The magnifier is specially designed to provide daylight without shadows and if AC voltage is detected at the measuring point, the tester, gift from LOGING will warn you by flashing a red LED and a sound signal.

 

Magnifying glass: 125mm, lens with diopter x3, light intensity 221cd, color temperature 6500K, lifespan 35000h, consumption 7.5W.

Contactless voltage detector: (50-1000) V AC with light and sound indication for presence of voltage.

Warranty: 12 months

Technical Support: Loging


Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.