Paketa - Elektronikë

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 3 од 3
LEP-0298
Informata të shpejta
(0)

Loging Paketa , per instalime dhe kontrollime te kabllove me instrumet analog, tentues i çifteve, zhveshes i kabllove, cante portabile dhe nje kuti.

119,45
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
LEP-0346
Informata të shpejta
(0)

LOGING PACKAGE, NiMh Rechargeable Battery 1.2 V, Charger

17,64
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
LEP-0053
Informata të shpejta
(0)

Per saldim te mire dhe pa i djegur gishtat...

10,69
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
LEP-0057
Informata të shpejta
(0)

Set - për shtrëngim të shpejtë dhe të lehtë të konektorëve BNC, TNC, N, SMA, F në kabllot koaksiale RG58 / RG59 / RG62.

21,3
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
LEP-0296
Informata të shpejta
(0)

Pakto qe permban cdo gje qe ju nevojitet per saldim, duke perfshire edhe nje multimeter per matje bazike.

22,88
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
LEP-0320
Informata të shpejta
(0)

LOGING Paketa e cila permbane saldues dhe tel kallaji per saldim

20,7
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
LEP-0321
Informata të shpejta
(0)

LOGING Paketa e cila permbane saldues dhe tel kallaji

7,72
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
LEP-0437
Informata të shpejta
(0)

Pakto qe permban cdo gje qe ju nevojitet per saldim, duke perfshire edhe nje multimeter per matje bazike.

25,88
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
LEP-0423
Informata të shpejta
(0)

LOGING PACKAGE, 3 Сhannel Shuko Sockets, 220 V Night LED Lamp, Wall Socket- 1 x Schuko- 2 x Euro Plug.

30,76
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
LEP-0420
Informata të shpejta
(0)

LOGING PACKAGE, Smart Device- Black Bluetooth Bracelet, Transparent Waterproof Beach Bag

10,87
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
LEP-0344
Informata të shpejta
(0)

LOGING PACKAGE, 50 W Solder Station, Set ESD Wrist Strap, Spare Heater, Soldering Iron, 50g Soldering Paste

63,43
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
LEP-0421
Informata të shpejta
(0)

LOGING Package, soldering station with power of 50W, soldering paste and antistatic bracelet for protection against static electricity.

110,1
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
LEP-0317
Informata të shpejta
(0)

LOGING paketa, stacion saldimi me fuqi 50W dhe pajisjet me vegla, per pune te perkryer per riparim me kompjuter, telefona dhe tablet.

110,09
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
LEP-0331
Informata të shpejta
(0)

Loging Paketa, Tester per bateri + 4 bateri alkaline.

6,73
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.