Mbajtës për projektor

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
TVS-1PROJEXT/S
Informata të shpejta
(0)
Mbajtëse Projektori, Zgjatje, 30 - 50 cm
19,17
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
TVS-PROJ/12
Informata të shpejta
(0)
KllaPa Projektori, 10 kg, 200 mm
24,62
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
VLM-PM10
Informata të shpejta
(1)
MFR Part No: PJCM100BK
KllaPa Projektori, 10 kg, 130 mm
25,45
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
VLM-PM21
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: PJCM200GY
KllaPa Projektori, 10 kg, 1000 mm
38,2
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
TVS-PROJ/14
Informata të shpejta
(0)
KllaPa Projektori, 13.5 kg, Universal
25,42
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
NE-PROJ01
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: PJWM200BK

Projektor Mbajtës, 15 kg, 607 mm.

46,61
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.