Aksesorë shtëpie

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 15
NE-HM012/A
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 484000008621

Aksesor kuzhine, Termometër për friz, i bardhë.

4,92
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
NE-HM061
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: M3GCP201

Sprej per pastrim te lavatrices, dhe aksesoreve shtepiak.

10,17
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
NE-HMVC003
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: HHEM300WT

Pastrues i dyshemese me vakum, 40W, 60 min.

156,78
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
NE-HMVC004
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: VCBR110VAR

Brush per mace apo qene, 30-37 mm.

13,54
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
NE-HMVC003/SPARE
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: HHEM300RB

Brush me mikrofibra per dysheme.

16,95
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
NE-HMVC002
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: VCCS600BU

Pastrues me vakum, 200w, HEPA

156,78
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
NE-HMK019
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: KAWP220FBK

Aksesorë Kuzhine, pjate me wafer, 1000W, 17 cm.

42,36
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
NE-HMK023
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: KAAFO300EBK

Largues i ajrit të nxehtë (Hot Air Fryer), Kitchen Accessories, 1500 W, 12 L

125,86
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
NE-HMK021
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: FCBG100FBK43

Table Grill, Kitchen Accessories, Teppanyaki, 1800 W

51,58
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
NE-HMK025
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: KAEWO100BK
Electronic Wine Opener, Kitchen Accessories, 4x AA  ...
16,94
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
NE-HMK018
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: FCPM100FRD

Grill, Pizza Maker, Kitchen Accessories, 30cm, 1800W

50,85
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
NE-HMK024
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: FCRA310FBK6

Kitchen Accessories, Party Wok Set, 600 W

50,85
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
NE-HMK026
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: KAIM600CWT

Bërës i akulloreve, 100W, 1L

156,78
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
NE-HMK027
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 312295

Pastrues për Kafe, i makinerive për Espresso, dhe aksesorëve të tjerë të kuzhines, 10 pcs.

9,14
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
NE-HMK028
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: KAICM200FBK
Ice Coffee, Ice Tea Maker, Kitchen Accessories, 2.5 L, 750 W, Black  ...
49,99
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.