Aromatizues

ACL-10
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Alecto
MFR Part No: ACL-10
Aromatizues, Freskues i Ajrit
45,85
(me TVSH): 0
Qnt. Shportë
DërgesaFalas>30€
w

Thanks to the ultrasound technology, the air humidifier helps you obtain a healthy indoor climate in your home. This is important as dry room air increases the susceptibility to infectious and respiratory diseases.

 

Features:

  • Input voltage: 220-240V
  • Capacity: 4.1l
  • Range: 30m³
  • Consumption: 350ml/h
  • Material: plastic
Water volume 4,1 ml
Mbushje 220 V-AC

Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.