Respiratorë

3M-9310+
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
3M
Respiratorë, FFP1
0,56
(me TVSH): 0
Qnt. Shportë
DërgesaFalas>30€
w

Lightweight, comfortable and effective respiratory FFP protection against dust and mists. The convex shape, twin strap design, nose foam and nose clip ensure comfortable wear over a range of face sizes.


Produktet e ngjajshme
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.