Ozonere

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 2 од 2
NE-HM057/20
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: DEHU20WTW

Rregullues i lagështisë së ajrit, WiFi, 20L, 195 m³/h

215,25
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
NE-HM058
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: DEHU10WT

Largues i Lageshtisë, 10 L, 100 m³/h

156,78
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
HQ-LEMON-S
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: HQ-LEMON-SN
Shkopinj me Aromë, Freskues i Ajrit, Limoni, Fshesa Elektrike
0,23
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
HQ-SWEET-S
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: HQ-SWEET-SN
Shkopinj me Aromë, Freskues i Ajrit, e Embel, Fshesa Elektrike
0,23
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
HQ-FLOWER-S
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: HQ-FLOWER-SN
Shkopinj me Aromë, Freskues i Ajrit, Fshesa Elektrike
0,23
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.