Mbajtës-Tripod

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
KN-MICTABLE10
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: MPST05BK
Mbajtes per Mikrofon, Tripod, Tavolinë
4,58
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
KN-MICCLAMP2
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: MPCL10BK
Mbajtes per Mikrofon, e Zezë
2,06
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
NE-MICSTAND01
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: MPST10BK
Mbajtes per Mikrofon, Tripod, 95 - 165 mm, 1 kg
20,56
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
KN-TRIPOD17
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: TPOD1100BZ
Qëndrim Kamerash, Tripod, Tavolinë, 180 - 430 mm, 1 kg
8,87
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
KN-TRIPOD30
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: TPOD2200GY
Qëndrim Kamerash, Tripod, 495 - 1340 mm, 3 kg
11,69
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
CL-TP1700
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: TPOD3100BZ
Qëndrim Kamerash, Tripod, 500 - 1270 mm
15,82
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
CL-TP250
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: GPOD3010BK
Qëndrim Kamerash, Tripod, Tavolinë, 275 mm
9,16
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
CL-TP140
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: CL-TP140
Qëndrim Kamerash, Tripod, Tavolinë, 285 mm
10,18
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
NE-TRIPOD02
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: TPOD2300BZ
Qëndrim Kamerash, Tripod, 1610 mm, 3.5 kg
27,37
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
NE-TRIPOD10
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: TPOD2100BZ

Tripod per kamere, 660 mm - 1200 mm.

16,78
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.