Mbajtësit për doreza

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 2
IT-SF BS PCSS
Informata të shpejta
(0)
Kushineta, idealTek
2,54
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
GB-SLDH02
Informata të shpejta
(0)

Mbajtes i pllakave elektronike.

21,19
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
KN-528100
Informata të shpejta
(0)
Mbajtës i Komponenteve SMD
1,26
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
PCW10A
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: PCW10A

Mbajtes per pllaka elektronike, 450x300mm, PCW10A.

16,95
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
PCW10B
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: PCW10B

Mbajtes per pllaka elektronike, 390x270mm, PCW10B.

15,26
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
RND 560-00243
Informata të shpejta
(0)

Soldering Iron Stand, Sponge, Soldering Wire Feeder.

10,27
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
RND 560-00189
Informata të shpejta
(0)

Mbajtës për saldues, Sponge, RND

4,06
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
WEL.WBH2
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0053316799
ESD Mbajtëse e Pllakave Elektronike, WBH2, Weller
540,55
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
FIXPOINT SLDH01
Informata të shpejta
(0)
Mbajtëse e Pllakave Elektronike, SLDH01, 360°, Fixpoint
18,64
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
ZD-11F
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: ZD-11F Repair Platform
Mbajtëse e Pllakave Elektronik, ZD-11F, Puctec
171,32
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
ZD-11M1
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: ZD-11M-1

Mbajtës fleksibil për PCB, dhe pastrues i majeve të letkonit

13,54
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
WELL. PH1201ESD
Informata të shpejta
(0)
Pjesë Shtesë për Dorezë Salduese, Sfungjer, PH1201ESD, Weller
8,47
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
WEL.KH30
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 51504099
Pjesë Shtesë për Dorezë Salduese, Sfungjer, KH30, Weller
14,56
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
WEL.KH6
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 51500699
Pjesë Shtesë për Dorezë Salduese, Sfungjer, KH6, Weller
35,88
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
WEL.KH4
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 51500499
Pjesë Shtesë për Dorezë Salduese, Sfungjer, KH4, Weller
35,88
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.