Pistoletë për ngjitje 220V

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
WEL.TB100EU
Informata të shpejta
(0)
Letkoni, 30W - 100W, Pistol
35,59
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
WEL.8100UC
Informata të shpejta
(0)
Letkoni, 100W, Pistol
66,71
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
WEL.8100UCK
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 50201299
Letkoni, 100W, Pistol
71,94
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
ZD-551/SI
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: ZD-551
Letkoni, 60W, Pistol
21,19
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
ERSA MULTI-SPRIN
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 0960ED
Letkoni, 75W - 150W, Pistol
71,47
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
IND LP-130-C
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: LP-130-C
Letkoni, 60W, Pistol
12,21
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.