Pjesa rezerve dhe të konsumueshme

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 26
WEL.58725732
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 58725732
Knife Set, Thermal Wire Stripper, Weller WST20
177,1
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
WEL.51616099
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 51616099

Gaz, Butan, 75 ml

7,64
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
WEL.RT3
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0054460399N
Catridge për Мaje Letkoni, WXMP, WMRP, 0.4 mm, 1.3mm, WEL.RT3
29,63
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
WEL.RT1
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0054460199N
Catridge për Мaje Letkoni, WXMP, WMRP, 0.2 mm, 40 W, WEL.RT1
29,63
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
WEL.RT1SC
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0054461299N
Catridge për Мaje Letkoni, WXMP, WMRP, 0.2 mm, 0.4 mm, WEL.RT1SC
29,63
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
WELL. SPONGE
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 52241999
Pjesë Кëmbimi, Sfungjer
3,37
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
WEL.DSX80/K
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0051318399N
Doreze Desaldimi me Sigurese Resetimi, 80 W, Weller
430,59
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
WEL.WP80/WDH10
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 52918199
Doreze Saldimi me Sigurese Resetimi, 80 W, Weller
250,69
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
WEL.WXP120/WDH10
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0052920299
Doreze Saldimi me Sigurese Resetimi, 120 W, Weller
290,66
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
WEL.WXP200/WDH31
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0052920699N
Doreze Saldimi me Sigurese Resetimi, 200 W, Weller
356,06
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
WEL.WXMP/WDH51
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0052920499N
Doreze Saldimi me Sigurese Resetimi, 40 W, Weller
334,26
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
WEL.WTP90 SET
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0052922399N
Doreze Saldimi me Sigurese Resetimi, 90 W, Weller
324,1
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
ERSA 0G132RE/SB
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: ERSA0G132RE
SOLD.TIP ERSA 300 1mm
22,17
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
PROS-PT01
Informata të shpejta
(0)
Mjet, IC Ekstraktor
1,58
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
SR SL-30I
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: SL-I

Letkon për Solomon SL-30 soldering station.

19,43
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.