IR paranxehëse

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
WEL.WHP3000/600
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: T0053338699N
Infrared Preheating Plate, WHP3000, 600 W, 400°C, Weller
1.852,95
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
MS-HOTBEAM 04
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: HB00.0050

Infrared Preheating Plate, HOTBEAM 04, 500 W, 250°C, Martin

1.358,64
Më shumë
Nuk ka në stok
w
MS-MINIOVEN 05
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: HB00.0025

Infrared Preheating Plate, MINIOVEN 05, 500 W, 250°C, Martin

3.007,37
Më shumë
Nuk ka në stok
w
MS-HOTBEAM 05
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: HB00.0053

Infrared Preheating Plate, HOTBEAM 05, 2000 W, 250°C, Martin

2.588,76
Më shumë
Nuk ka në stok
w
MS-HOTPLATE 04
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: HB00.0041

Preheating Plate, HOTPLATE 04, 700 W, 300°C, Martin

1.591,2
Më shumë
Nuk ka në stok
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.