Havia gaze

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
WEL.PYROP-PIEZ
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 51605999
Letkon me Gas, 80 W, 500 °C, 3 h
211,13
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
WEL.PYROPEN-JR
Informata të shpejta
(1)
MFR Part No: 51607599
Letkon me Gas, 450 °C, 60 min
114,68
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
WEL.PYROPEN
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 51606099
Letkon me Gas, 35 W, 375 °C
209,51
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
WEL.WP60K
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 51608799
Letkon me Gas, 60 W, 500 °C, 60 min
107,79
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
ERSA INDEP.75B
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 0G07400041
Letkon me Gas, 500 C, 75 W
90,99
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
ERSA INDEP.75P
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: 0G07400141
Letkon me Gas, 500 C, 75 W
132,5
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.