Gjurmues Kabllove

RND 350-00014
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
RND Lab
Gjurmuesi i kabllove Ethernet, Sonda Analoge për Gjurmimin e Kabllove
68,76
(me TVSH): 0
Qnt. Shportë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w

This tone generator and probe are practical tools. They apply for installing network and checking objects. The tone generator emits a single signal or multiple frequency signals and has two single test cartridges and a 4 p test joint. When wires are bounded and hidden in the wall or are imbedded by a barrier while you are using the tone generator, the tone signal which is sent by the main frame is very easy to test with the probe.


Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.