Rrjetë bakri

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 3 од 3
FLUKE CIQ-WM
Informata të shpejta
(0)
Wiremap Adapter, CableIQ Qualification Tester, Fluke Network Tester
181,71
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
GREENLEE NC500
Informata të shpejta
(0)
Wiring Tester, Structured Wiring Tester
386,28
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
NETSC.LRAT-1000
Informata të shpejta
(0)
Testues i Рrjetit, Bakër, WiFi
1.618,95
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
NETSC.LRAT-2000
Informata të shpejta
(0)
Testues i Рrjetit, Bakër, WiFi, Optic
2.593,56
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.