Instrumente speciale për rrjetë energjetike

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
METREL MI-3280
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: MI 3280
Portativ Analizatorë dhe Transformator Digjital, MI-3280, Metrel
3.621,94
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
SMC PME-500-TR
Informata të shpejta
(0)
Analizues i Qarqeve të Dëmtuara te Tensionit te Mesem dhe te Larte, PME-500-TR, SMC
Më shumë
ne Kerkese
METREL MI-3281
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: MI 3281

Analizuar i bartshem i rezistences se dredhave, WR analizues, Mi3281.

7.933,33
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
SMC PME-20-PH
Informata të shpejta
(0)
Metër i Kombinuar i Matjes se Fazës, Frekuences dhe Rrymes, PME-20-PH, SMC
Më shumë
ne Kerkese
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.