Zbuluese i tensionit të lartë

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
SEW 276HD
Informata të shpejta
(0)
Detektor Teleskopik i Tensionit të Lartë, 24 kV
192
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
SEW 230HD
Informata të shpejta
(0)
Detektor Тeleskopik i Тensionit të Lartë, 36.5 kV, 1.5 m
230
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
FLUKE 80K-40
Informata të shpejta
(0)
Sonda të Tensionit të Lartë te Dizajnuara, AC / DC, 40 kV
437
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.