Numeruese i frekuencës

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
PKT-P2860
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: P 2860
Numërues i Frekuencës Deri 2.7GHz, me Furnizim me Bateri
380,24
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.