Pajisje për kalibrim të madhësive elektrike

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
FLUKE 5502A 240
Informata të shpejta
(0)
Electrical Multi-Product Calibrator
38.958,75
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
FLUKE 5322A EU
Informata të shpejta
(0)
Electrical Safety Tester Calibrator
22.185
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
FLUKE 6100B
Informata të shpejta
(0)
Kalibrues Elektrik I Fuqisë, 80 A / 50 A, Fluke
Më shumë
ne Kerkese
FLUKE 6105A
Informata të shpejta
(0)
Kalibrues Elektrik I Fuqisë, 80 A / 50 A, Fluke
Më shumë
ne Kerkese
FLUKE MET/CAL
Informata të shpejta
(0)
Softver për Menaxhim të Kalibruesit, Fluke
Më shumë
ne Kerkese
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.