Zbuluese i kablleve dhe gypeve nëntokësore

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
RAD.C.A.T.4+/CLA
Informata të shpejta
(0)
Gjenerues i Sinjalit, Digjital, CAT4+, 100 mm
300,35
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
RAD.C.A.T.4+/TR
Informata të shpejta
(0)
Gjenerues i Sinjalit, Digjital, RAD CAT4+, 33 kHz, 1 W
814,89
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
RAD.C.A.T.4+
Informata të shpejta
(0)
Lokator i Kabllove dhe Tubave, Digjital, Metal, GPS, StrikeA
1.081,73
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
RAD.C.A.T.4+/KIT
Informata të shpejta
(0)
Lokator i Kabllove dhe Tubave, Digjital, CAT4+
2.058,05
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
RAD.RD1500LGW-EU
Informata të shpejta
(0)
Lokator i Kabllove dhe Tubave, Digjital, Metal, 250 MHz, Kujtim 16 GB
Më shumë
ne Kerkese
RAD.RD7200-BAG
Informata të shpejta
(0)
Lokator i Kabllove dhe Tubave, Digjital, Metal, GPS
2.037,82
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
RAD.RD8200G-BAG
Informata të shpejta
(0)
Lokator i Kabllove dhe Tubave, Digjital, Metal, 4 kHz, Bluetooth, GPS
4.021,8
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
RAD.C.A.T.4+/BAG
Informata të shpejta
(0)
Mbaj çanta, Radiodetection C.A.T.4+
89,75
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
RD-RDTX10B
Informata të shpejta
(0)

Transmiter 10W për gjurmimin e kabllove dhe gypave.

2.360,91
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.