Instrumente për rrjetë me tension të lartë

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 1 од 1
METREL MI-3280
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: MI 3280
Portativ Analizatorë dhe Transformator Digjital, MI-3280, Metrel
3.621,94
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
SMC PME-500-TR
Informata të shpejta
(0)
Analizues i Qarqeve të Dëmtuara te Tensionit te Mesem dhe te Larte, PME-500-TR, SMC
Më shumë
ne Kerkese
SEW 276HD
Informata të shpejta
(0)
Detektor Teleskopik i Tensionit të Lartë, 24 kV
192
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
SEW 230HD
Informata të shpejta
(0)
Detektor Тeleskopik i Тensionit të Lartë, 36.5 kV, 1.5 m
230
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
SMC EMU
Informata të shpejta
(0)
Furnizues i Burimit te Rrymës per Testimin e Switch, EMU, SMC
Më shumë
ne Kerkese
SMC PME-20-PH
Informata të shpejta
(0)
Metër i Kombinuar i Matjes se Fazës, Frekuences dhe Rrymes, PME-20-PH, SMC
Më shumë
ne Kerkese
SMC MENTOR
Informata të shpejta
(0)
Set për Тestim të Рeleve Portativ, MENTOR 12, SMC
Më shumë
ne Kerkese
FLUKE 80K-40
Informata të shpejta
(0)
Sonda të Tensionit të Lartë te Dizajnuara, AC / DC, 40 kV
437
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.