Skip Navigation Links.

Më të shikuarat : Pajisje Matëse

Paraqit
E klasifikuar nga:
Produktet për faqe:
Faqe 7 од 7
CABLE-2992
Informata të shpejta
(0)
Micro USB Kabllo, e Bardhë, v2.0, A-type Mashkull / B-type Micro Mashkull, 1.8 m
1,65
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
SIG. SDM3065X
Informata të shpejta
(0)

Multimeter Laboratorik - BENCH, 6.5 Digit.

819,91
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
ISDN-0024
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: ISDN-0024
Network Wall Box, RJ45 x 2, Cat 5e
6,81
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
ISDN-0102
Informata të shpejta
(0)
Network Wall Box, RJ45 x 2, Cat 5e
1,46
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
ISDN-68246
Informata të shpejta
(0)
Network Wall Box, RJ45 x 2, Cat6
5,64
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
CHEM-WIK AB
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: CHEM-WIK AB
Shirit Desaldues, 2mm, 1.5m, Chemtronics
2,54
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
CHEM-WIK S1
Informata të shpejta
(0)
Shirit Desaldues, 0.8mm, 1.5m, Chemtronics
2,14
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
CHEM-WIK MB
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: CHEM-WIK MB
Shirit Desaldues, 2.8mm, 7.5m, Chemtronics
8,46
Më shumë
DërgesaFalas>30€
w
CHEM-WIK AA
Informata të shpejta
(0)
MFR Part No: CHEM-WIK AA
Shirit Desaldues, 1.5mm, 1.5m, Chemtronics
2,41
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
FLUKE 1507
Informata të shpejta
(0)
Tester i Iolimit, 600 V, 10 GR
699
Më shumë
Pritet (fute në shportë që t'a dijsh kur arrinë)
w
Fokusimi është në konsumatorinDuam të sigurohemi që konsumatori të jetë në qender të vëmendjes.   Mbështetje teknike pa pagesëNëse diqka nuk shkon siq duhet, ne do të gatshëm me dëshirë të ju ndihmomjë!   Zgjedhje e madhe ne ju ofrojm te gjitha brendet botrore, duke përfshire Fluke, Mikroelektronika, Knipex dhe Logitech.   Dergese Opsione fleksibile, duke përfshirë edhe transportin deri tek dera.